O mnie

Nazywam się Katarzyna Zdasiuk-Piaseczna. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie w Białymstoku. Następnie ukończyłam aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Białymstoku. Prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką. Zajmuję się obsługą klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.
Specjalizuję się w sprawach o rozwód, sprawach o alimenty, sprawach rodzinnych, sprawach majątkowych, sprawach o zniesienie współwłasności, sprawach spadkowych, sprawach odszkodowawczych, sprawach karnych.
„Ignorantia iuris nocet” – nieznajomość prawa szkodzi. Ta rzymska maksyma nie straciła na aktualności do dziś. Wszystko co nas otacza ma odzwierciedlenie w przepisach prawa. W dobie współczesnej specjalizacji nie sposób znać się na wszystkim. Dlatego warto korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Sprawy sądowe są „niepowtarzalne”. Każda sprawa jest inna, ponieważ „ diabeł tkwi w szczegółach”. Ponadto w prawie polskim obowiązuje zasada powagi rzeczy osądzonej, co oznacza, że prawomocny wyrok nie może już ulec zmianie (oczywiście i tu są wyjątki). Ponadto czynności dokonywane w pismach czy przed sądem stają się dowodami w sprawie. Nieprzygotowanie potrafi się okrutnie zemścić.
„Najlepszą improwizacją jest przygotowanie”. Dlatego tak wielką wagę przykładam do przygotowania do sprawy. Pomagam Klientom opanować stres i informuję o przebiegu rozprawy oraz o wszelkich zagadnieniach istotnych dla sprawy. W pracy wykorzystuję wieloletnie doświadczenie i wiedzę.
opinie katarzynazdasiukpiasecznaopinie adwokat Białystokkatarzyna zdasiuk piaseczna opinie

    Copyright 2023

    Seomood
    cross